• 14 Specialisten
  • Tevredenheid
  • 0492 370 150

Accountants, administratie en fiscaal juridische specialisten in de regio Zuid Oost Brabant

Of het nou gaat om het optimaliseren en slimmer inrichten van het administratieve proces of het geven van het beste (fiscale) advies? Wij worden er blij van als onze klanten het verschil merken :-)

Hier kun je op vertrouwen:

  • Persoonlijke aandacht
  • Deskundig advies, geen bla-bla, duidelijk en eerlijk
  • Wij maken de financiële brij inzichtelijk
  • Heldere tarieven, geen verrassingen achteraf
  • Gemakkelijk overstappen
Maak een afspraak
Onze oplossingen
Administratie
De basis op orde en daar helpen wij bij. Van het inrichten tot het optimaliseren en bijhouden.
Accountancy
Betrouwbare financiële informatie, samenstellen jaarrekening en verzorgen tussentijdse cijfers.
Fiscaal/Juridisch
Fiscale optimalisatie, ofwel het beste uit de cijfers halen met oog voor de belastingwetgeving.
Financieel inzicht
Overzicht en inzicht, een sterke basis om de juiste keuzes te kunnen maken.
Personeel
Verzorgen van de volledige personeels- en salarisadministratie.
Starters advies
Wij helpen je door het administratieve en fiscale doolhof zodat jij je kunt focussen op je nieuwe bedrijf.
Advies
Ondernemers- en bedrijfsadvies voor de vraagstukken die als ondernemer niet direct zelf zijn op te pakken.
Interim
Intern extra handjes nodig op het vlak van control, accountancy of fiscaliteit? Wij kunnen ondersteunen.
Onze specialisten
Deskundig advies,
geen bla-bla,
duidelijk en eerlijk
Antoinet Jacobs
Assistent Accountant

antoinet@Inbalansbv.nl
Chantal Claessens
Inge van Vonderen
Fiscalist en Partner

inge@Inbalansbv.nl
Joost van Vonderen
Controller en Partner

joost@Inbalansbv.nl
Kristel van de Ven
Assistent Accountant

kristel@Inbalansbv.nl
Mariëlle Derksen
Assistent Accountant

marielle@inbalansbv.nl
Mieke Bakker
Assistent Accountant

mieke@Inbalansbv.nl
Paul Slegers
Accountant (AA) en partner

paul@Inbalansbv.nl
Pieter Smulders
Administratief medewerker

pieter@Inbalansbv.nl
Renate van Creij
Assistent Accountant

renate@Inbalansbv.nl
Rob Dumernit
Assistent Accountant

rob@Inbalansbv.nl
Sandra Cox
Loonspecialist

sandra@Inbalansbv.nl
Simone van Halteren-Driessens
Vacature Senior Assistant Accountant

Meer informatie op onze vacature pagina
Neem nu contact op:
0492 370 150
Onze beoordelingen
Wat klanten vertellen